Tory Burch Kadın Saat - TBW1250

1,750.00 TL Stok Durumu: Mevcut

Fiyata kargo bedeli dahil, gümrük vergisi hariçtir. Gümrük vergisi yaklaşık olarak : 315 TL'dir

Sku: TBW1250 Case Size: 38MM Movement: Quartz Chronograph Platform: THE COLLINS Strap Material: Stainless Steel Water Resistance: 3 ATM

Kategori: Kadın Saat

Marka: Tory Burch

Model: TBW1250

Sipariş Süreci

  • Siparişiniz mağazadan temin edildikten sonra ödeme işlemi için sizinle iletişime geçilecektir.
  • Ödemeniz tamamlandıktan sonra siparişiniz Kanada'dan kargolanacak ve tarafınıza bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Kargonuz Türkiye'ye ulaştığında size gelen bilgilendirme mesajı üzerindeki link ile gümrük vergisini ödeyebilirsiniz.
  • Ürününüz kargo firmasına teslim edildikten sonra 3-5 iş günü içerisinde teslim edilecektir.
  • Ürünler mağazadan size özel alındığı için değişim ve iade seçeneği yoktur.
  • Tüm sipariş süreci boyunca üstte yer alan WhatsApp butonuna tıklayarak ya da sitemiz İletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI

 

GENEL:

1.Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

2.Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 

3.Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir.

4.Satın alınan her bir ürün, ozel siparis uzerine Kanada'dan ulastirilmaktadir bu yuzden degisim, iade kabul edilemez. 

 

SATIN ALINAN ÜRÜN BEDELİ ÖDENMEZ İSE: 

5.Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.

 

KREDİ KARTININ YETKİSİZ KULLANIMI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLER: 

6.Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı'ya ödenmez ise, Alıcı, sözleşme konusu ürünü 3 gün içerisinde nakliye gideri SATICI’ya ait olacak şekilde SATICI’ya iade etmek zorundadır. 

 

ÖNGÖRÜLEMEYEN SEBEPLERLE ÜRÜN SÜRESİNDE TESLİM EDİLEMEZ İSE: 

7.Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır. 

 

ALICININ ÜRÜNÜ KONTROL ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜ: 

10.Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir.

ÖDEME VE TESLİMAT

11.Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak, banka hesaplarımıza (TL) yapabilirsiniz.

12.Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.